Salon firmowy Viessmann - ŁÓDŹ : Produkty : Kotły gazowe : Vitopend 100-E

Produkty

Vitopend 100-E

Kocioł gazowy wiszący 2-funkcyjny z modulowanym palnikiem atmosferycznym, przystosowany do pracy z poborem do spalania z zewnątrz pomieszczenia. Konstrukcja specjalna kotła umożliwiająca zabudowę we wnęce ściennej.

Zakres mocy grzewczej: od 10,7 do 31 kW

Kocioł dostępny jest w wersji:
Dwufunkcyjnej - przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz: od 10,7 do 24,8 kW i od 13,2 do 31,0 kW

Przegląd zalet:

  • Jeden z najmniejszych i najbardziej cichych kotłów grzewczych w tej grupie produktów. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i zwartej budowie kocioł idealnie nadaje się do zainstalowania w pomieszczeniach mieszkalnych.
  • Specjalna konstrukcja kotła umożliwia zabudowę kotła VITOPEND 100-E we wnękach ściennych, co umożliwia montaż zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz – szczególnie w ciągach komunikacyjnych budynków wielorodzinnych.
  • Zabudowa we wnęce ściennej dzięki niewielkiej głębokości obudowy kotła 250 mm, możliwa jest w sposób taki, aby przednia ściana kotła nie wystawała w stosunku do powierzchni ściany.
  • Prosty w montażu. Szczególnie wygodny w montażu dzięki niewielkiemu ciężarowi i systemowi połączeń Multi-Steck. Nie wymaga zachowania żadnych odstępów serwisowych.
  • Energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki wysokiej sprawności sklasyfikowany jako niskotemperaturowy kocioł grzewczy zgodny z Dyrektywą EU 92/42.
  • Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody. Wysoka wydajność (14 litrów na minutę przy 30 kW) i stabilna temperatura c.w.u., dzięki systemowi elektronicznej regulacji.
  • Szczególnie wygodny w konserwacji i obsłudze Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck: wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu.
  • Niezawodny i długowieczny - Made in Germany. Jako producent z długoletnim doświadczeniem w wielkoseryjnej produkcji kotłów wiemy od czego to zależy. Również w przypadku kotła Vitopend 100-E konsekwentnie realizujemy nasze wymagania dotyczące jakości i sprawności produktów. Dlatego wiszące kotły grzewcze marki Viessmann są synonimem nie tylko innowacyjnej techniki i sprawności, ale przede wszystkim niezawodności i długowieczności.
Salon firmowy VIESSMANN - Łódź 2008 © 91-852 Łódź ul.Inflancka 29, tel. 042 617 10 25, 617 10 26, fax 042 617 10 76, e-mail: salon@viessmann-centrum.pl