Salon firmowy Viessmann - ŁÓDŹ : Produkty : Kondensacyjne kotły gazowe : Vitodens 100-W

Produkty

Vitodens 100-W

Gazowy, dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z modulowanym cylindrycznym palnikiem promiennikowym MatriX i powierzchnią wymiany ciepła Inox-Radial

Znamionowa moc cieplna: 9 do 35 kW

Vitodens 100-W to obecnie najmniejszy kocioł z grupy wiszących kotłów kondensacyjnych. Posiada modulowany palnik cylindryczny i powierzchnię wymiany ciepła Inox-Radial z nierdzewnej stali szlachetnej. Oferuje najbardziej zaawansowaną technikę kondensacyjną w minimalnej przestrzeni i w bardzo atrakcyjnej cenie. Pasuje doskonale do każdej aranżacji, zarówno do kuchni, jak i do innych pomieszczeń użytkowych. Dostępny jest w wersji dwufunkcyjnej z zamkniętą komorą spalania.

Przegląd zalet:

  • Gazowy, dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny, zakres znamionowej mocy cieplnej: 8 do 24 kW.
  • Sprawność znormalizowana: do 107%.
  • Zintegrowany regulator, sterowany temperaturą pomieszczenia, jest łatwy w obsłudze i przystosowany do przyłączenia zewnętrznych termostatów pokojowych.
  • Powierzchnia grzewcza Inox-Radial z wysokowartościowej stali szlachetnej (1.4571) kotła zapewnia wysoką niezawodność i trwale wysoki stopień wykorzystania ciepła kondensacji.
  • Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck - wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu. Oznacza to oszczędność czasu przy konserwacji i serwisowaniu.
  • Zintegrowane przeponowe naczynie wzbiorcze.
  • Vitodens 100-W został zaprojektowany tak, aby jego montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.
Salon firmowy VIESSMANN - Łódź 2008 © 91-852 Łódź ul.Inflancka 29, tel. 042 617 10 25, 617 10 26, fax 042 617 10 76, e-mail: salon@viessmann-centrum.pl